Czas wolny

Toruń: Jak smakuje perfekcyjne espresso? Pokażą bariści w centrum handlowym Nowe Bielawy Opublikowano 19 paźdźiernika 2021

Parzenie kawy to sztuka. Czarnego napoju zaserwowanego przez profesjonalnych baristów będzie można spróbować już 19 października przy okazji zakupów w Centrum Handlowym Nowe Bielawy. Na torunian czekać będą także degustacje słodkości i wiele nagród, w tym włoski ekspres do kawy.

Kawosze nie powinni przegapić atrakcji przewidzianych w najbliższy wtorek w Nowych Bielawach przy ul. Olsztyńskiej 8.

Już niebawem, bo 19 października w godz. 11:00-16:00, będzie tam można spróbować aromatycznej kawy jak z prawdziwej włoskiej kawiarni, którą zaparzy i zaserwuje profesjonalny barista o wieloletniej praktyce. Nie zabraknie także słodkiego poczęstunku. Bezpłatne degustacje kawy i wypieków odbędą się na pasażu przy sklepie Carrefour.

Parzenie kawy to prawdziwa ceremonia, którą szczególnie doceniamy w mroźniejsze dni. Dlatego zachęcamy klientów do spróbowania naparu z wyselekcjonowanych ziaren, który zaserwuje profesjonalista w tej dziedzinie – zdradza Marta Drzewiecka, przedstawicielka Nowych Bielaw.

Dodatkowo, w dniach od 16 do 30 października w toruńskim centrum handlowym odbędzie się konkurs, dzięki któremu będzie można zostać baristą we własnym domu i codziennie cieszyć się filiżanką idealnego espresso. Aby do niego dołączyć, wystarczy zrobić zakupy za min. 100 zł (na maks. 2 paragonach), wypełnić specjalny kupon konkursowy i zawalczyć o nagrodę główną - profesjonalny ekspres do kawy włoskiej marki SAECO.

Aby przygotować perfekcyjną kawę, niezbędna jest wiedza, dobry sprzęt i mieszanka ziaren. Podczas najbliższego wydarzenia barista będzie służyć fachową radą – informuje Marta Drzewiecka.

Planowana jest również specjalna akcja dla klientów, podczas której można zdobyć m.in. dodatki do wystroju mieszkania. Jak tego dokonać? Wystarczy w dniach od 16 do 30 października wybrać się do Nowych Bielaw, zrobić zakupy o wartości min. 100 zł, a następnie z paragonem udać się w godz. 11:00-18:00 po odbiór nagrody do specjalnego punktu obsługi akcji przy sklepie Carrefour.

Centrum handlowe przygotowało aż 1300 upominków, m.in. rozgrzewające herbaty z konfiturami, zapachowe świece do domowej aromaterapii, lasy w słoiku, wiklinowe kosze, ciepłe koce oraz relaksujące kosmetyki pochodzące ze sklepów Jysk, Pepco, Czas na Herbatę, Ziaja oraz Greenplace.

 

Autor artykułuRedakcja