NewsyTwarzCiało

Pierwsze na świecie kosmetyki z nano srebrem i nano złotem wymyśliła Polka Opublikowano 10 grudnia 2018

Zatrzymanie pięknej i młodej skóry jak najdłużej to marzenie każdej kobiety. Sposobów jest wiele: dieta, brak używek czy ochrona przed słońcem, ale bez zewnętrznej pomocy doskonałych kosmetyków, trudno osiągnąć wymarzony efekt. Teraz kobiety na całym świecie mogą poczuć na własnej skórze, jak działają produkty z nano srebrem i nano złotem! Innowacyjną technologię wprowadziła na rynek już w 2012 roku Polka, Żaneta Stanisławska, ekspertka branży beauty, która stworzyła markę O-Medic. Dlaczego pielęgnacja kosmetykami z cząsteczkami srebra lub złota jest tak skuteczna?
Skóra na wagę złota
 
Produkty do pielęgnacji O-Medic, zawierają w sobie cząsteczki nano złota. Cząsteczki te, są nośnikami składników aktywnych, a dostając się w głąb skóry powodują maksymalne działanie u źródła problemu, jakim jest np. starzenie, brak jędrności itp.. - Są to luksusowe i profesjonalne kosmetyki, które idealnie nadają się do stosowania, zarówno przed, jak i po zabiegach kosmetycznych. Intensywnie nawilżają nawet dojrzałą cerę, odżywiają, sprawiają, że będzie jędrna, napięta, rozświetlona, wygładzona, pełna blasku, bez przebarwień i zaczerwień. Stymulują także syntezę kolagenu. Klientki mogą wybrać dla siebie np. żele myjące, maskę do twarzy czy luksusowy złoty krem, oczywiście wszystkie kosmetyki są z nano złotem mówi Żaneta Stanisławska, właścicielka marki O-Medic
 
Oczyszczająca moc srebra
 
Kosmetyki z zawartością nano srebra mają działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Cząsteczki nano srebra są nośnikami składników aktywnych, które dostając się w głąb skóry powodują maksymalne działanie, które skutecznie niweluje np. trądzik czy atopowe zapalenie skóry. - Stosując kosmetyki ze srebrem, nasza skóra będzie nabierała zdrowego wyglądu. Szczególnie polecam je osobom zmagającym się z powstawaniem zmian trądzikowych i atopowych, gdyż działa biobójczo zabijając 99,9% bakterii, wirusów oraz grzybów. Idealnie nadają się do skóry mieszanej i tłustej. Należy też pamiętać, że w przeciwieństwie do innych kosmetyków przeznaczonych do tego typu skóry, O-Medic nie wysuszają skóry po ich zastosowaniu. Cera z niedoskonałościami i tłusta, także potrzebuje nawilżenia mówi Żaneta Stanisławska.
 
Autor artykułuRedakcja