TwarzCiałoZabiegi

Hydrolifting - prosty sposób na metamorfozę Opublikowano 13 grudnia 2018

Nawilżanie, stymulacja produkcji kolagenu oraz ujędrnianie - hydrolifting pozwala na biorewitalizację skóry twarzy i ciała. Na czym polegają wyjątkowe właściwości tego zabiegu?
Nadmierna ekspozycja słoneczna, szkodliwe oddziaływanie wiatru, mrozu czy zanieczyszczenia powietrza - na to wszystko szczególnie zimą narażona jest nasza skóra. Wszystkie te czynniki sprawiają, że skóra szybciej się przesusza i osłabiają się jej naturalne zdolności regeneracyjne. W zapobieganiu takiej sytuacji pomagają preparaty odżywcze, aplikowane w głębokie warstwy skóry, które pomagają w skutecznym nawodnieniu, a w konsekwencji w odzyskaniu młodo i zdrowo wyglądającej skóry.
 
Poprawa kondycji skóry
 
Skóra twarzy, dłoni, szyi czy dekoltu wymaga szczególnego nawilżenia i regeneracji. W problematyczny obszar aplikowany jest preparat, wzbogacony w substancje odżywcze,
 
m.in. witaminy, aminokwasy, enzymy czy kwas hialuronowy. Oprócz wartości odżywczych aplikowane substancje mają również właściwości regeneracyjne - pobudzają skórę do zwiększenia produkcji nowych włókien kolagenowych.
 
Najbezpieczniejsze są preparaty na bazie składników, naturalnie występujących w organizmie. Takim preparatem jest Neauvia Hydro De Lux, który zawiera wysoko stężony kwas hialuronowy. Jest to jeden z najczystszych produktów wykorzystywanych do biorewitalizacji skóry.
 
Dla kogo?
 
- Zdrowszy wygląd, blask i naturalny koloryt - dzięki aktywizacji procesu nawodnienia głębokich warstw skóry uzyskuje się efekt długotrwałego nawilżenia, poprawę jędrności i elastyczności, a skóra wygląda bardziej promiennie. Ponadto, dzięki obecności 0,01% hydroksyapatytu wapnia, uruchamiany jest proces produkcji włókien kolagenowych tłumaczy lek. Agnieszka Drożniak z Kliniki VESUNA.
 
Zabieg poleca się przede wszystkim osobom, posiadającym wiotką i przesuszoną skórę, z widocznie obniżonym jej napięciem. Dodatkowo świetnie sprawdzi się w przypadku drobnych zmarszczek, których chcemy się pozbyć. Doskonale sprawdzi się jako preparat, poprawiający kondycję i wygląd skóry twarzy, dekoltu, szyi i dłoni.
Autor artykułuRedakcja