HobbyCzas wolny

Jak stworzyć swój hyggekrog jesienią? Pomoże w tym toruńskie centrum handlowe Opublikowano 13 paźdźiernika 2020

Styl skandynawski we wnętrzach od lat podbija serca Polaków. Teraz meble i dodatki inspirowane duńskim wzornictwem będzie można zdobyć od 10 do 24 października przy okazji zakupów w Centrum Handlowym Nowe Bielawy w Toruniu.

Kraje skandynawskie co roku pojawiają się w czołówce najszczęśliwszych państw świata. Jakie sposoby na przetrwanie jesiennych, deszczowych miesięcy mają mieszkańcy krajów Północy? Jednym z nich jest hyggekrog, czyli przytulny kącik w mieszkaniu, gdzie można się zrelaksować w wygodnym fotelu, otulić kocem w towarzystwie książki czy kubka ciepłej herbaty. Jak go stworzyć? Wcale nie musi to być skomplikowane ani kosztowne.

Teraz torunianie będą mogli stworzyć swój własny azyl w iście skandynawskim stylu biorąc udział w wydarzeniu, które organizuje zlokalizowane przy ul. Olsztyńskiej 8 centrum handlowe Nowe Bielawy. Podczas trwającej dwa tygodnie akcji będzie tam można zdobyć modne meble i dodatki w przytulnym klimacie hygge. W sumie do rozdania będzie 1300 upominków.

-  Nagrody będą czekać na każdego, kto w centrum zrobi zakupy za minimum 100 zł na maksymalnie dwóch paragonach. Wówczas klient będzie mógł odebrać jedną z trzech dekoracji ze sklepu Jysk. Do wyboru będą światełka typu cotton balls, lustro, latarenka na świece i tealighty lub Karta Podarunkowa na zakupy w Nowych Bielawach o wartości 30 zł – informuje Patrycja Podgórska, przedstawicielka właściciela Centrum Handlowego Nowe Bielawy w Toruniu.

Aby odebrać upominek, należy po zakupach podejść z paragonem do specjalnie oznaczonego Punktu Obsługi Akcji, zlokalizowanego na pasażu obiektu. Dodatkowo, klienci będą mogli spróbować swoich sił w jesiennym konkursie. Autor najciekawszego zgłoszenia konkursowego otrzyma zestaw designerskich mebli, w którego skład wchodzi fotel z podnóżkiem, stół oraz lampa duńskiej marki Jysk.

Skąd pomysł na taki temat przewodni? Jak przekonuje organizator, otaczając się pięknymi przedmiotami łatwiej poradzić sobie z jesienną aurą. Odpowiednio dobrane dodatki pozwolą zmienić naszą domową przestrzeń na bardziej przytulną, a także osadzoną w aktualnych trendach wnętrzarskich – badania potwierdzają, że styl skandynawski nadal trafia w gusta 65% Polaków. 

- Od wielu lat Polacy przy wystroju wnętrz inspirują się krajami Północy i stylem określanym przed Duńczyków mianem „hygge”. Nie inaczej jest w Toruniu. Kwintesencją tego stylu są nie tylko wygodne, funkcjonalne meble, naturalne materiały, ale także elementy tworzące przytulny nastrój domowego zacisza np. klimatyczne oświetlenie czy dodatki urzekające prostotą. Teraz będzie je można zdobyć biorąc udział w najbliższym wydarzeniu – dodaje Patrycja Podgórska.

Akcja promocyjna i konkurs w centrum handlowym odbędą się w dniach od 10 do 24 października w godzinach 11.00-18:00. Ilość nagród jest ograniczona.

 

Autor artykułuRedakcja