Nowości z rynku

Centrum Handlowe Nowa Górna się zmienia. Sklep Pepco już otwarty Opublikowano 5 paźdźiernika 2021

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych i najstarszych centrów handlowych w Łodzi - Nowa Górna, otwiera kolejne sklepy. Już teraz można tam zrobić zakupy w sieci dyskontów Pepco, w której ofercie znajdują się m.in. ubrania dla całej rodziny, zabawki oraz dodatki do mieszkania.

Pepco to według badań, jedna z ulubionych marek Polaków. Teraz kolejny sklep sieci otwarto w łódzkim centrum handlowym Nowa Górna przy ul. Kolumny 6/36. Jest to drugi, po operatorze spożywczym Carrefour, największy lokal w łódzkim obiekcie.

Na łowców okazji, oprócz przestronnych liczących blisko 600 m2 wnętrz, czeka również szeroki wybór produktów dla całej rodziny w przystępnych cenach. W asortymencie sklepu Pepco klienci znajdą m.in. odzież dla dzieci i dorosłych, zabawki, przybory szkolne, akcesoria kuchenne i artykuły wyposażenia wnętrz. W sprzedaży pojawiać się będą również produkty licencjonowane oraz sezonowe, związane np. ze świętami czy okresem wakacyjnym.

Teraz dzięki nowo otwartemu lokalowi w centrum handlowym, na codzienne zakupy do sieci dyskontów mogą wybrać się nie tylko mieszkańcy centrum miasta, ale przede wszystkim południowej części Łodzi, m.in. dzielnicy Górna, pobliskich osiedli np. Chojny, a także sąsiadujących miast i wsi.

Jak informują przedstawiciele Nowej Górnej, otwarcie sklepu znanej marki to kolejny etap zmian realizowanych od kilku lat w jednym z najstarszych centrów handlowych w mieście, znanym do 2019 roku pod nazwą Guliwer.

Nowa Górna wciąż się zmienia. Od kilku lat modernizujemy nie tylko wnętrza centrum handlowego, ale także odświeżamy i poszerzamy ofertę, włączając do niej popularne i lubiane marki. Debiut Pepco jest tego najlepszym przykładem mówi Marta Drzewiecka, przedstawicielka Nowej Górnej.

W ramach otwarcia sklepu Pepco w centrum handlowym Nowa Górna jeszcze do 5 października można tam wziąć udział w akcji promocyjnej. Wystarczy zrobić zakupy w centrum handlowym za min. 100 zł, a następnie w godz. 12:00 – 18:00 okazać paragon w punkcie akcji i odebrać upominek. Do wyboru są m.in. kosmetyki, zabawki oraz dodatki do domu, np. świeczki, kosze wiklinowe oraz koce.

Można także dołączyć do konkursu, gdzie do zdobycia są akcesoria marki Pepco np. poduszki oraz kosze. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić na miejscu specjalny kupon w terminie do 5 października, godz. 18.00. – To już ostatni moment, żeby zgarnąć nagrody, które umilą jesienne wieczory. Do udziału zachęcamy wszystkich klientów – dodaje Marta Drzewiecka.

To nie koniec nowości. Oprócz sieci dyskontów, w Nowej Górnej zadebiutowała także marka Telakces, sklep z akcesoriami do telefonów i usługami telekomunikacyjnymi Virgin Mobile. 

 

Autor artykułuRedakcja