Czas wolny

Gdzie świętować Dzień Kobiet? Atrakcje czekają m.in. w toruńskim centrum handlowym Opublikowano 6 marca 2021

Płeć piękna już za kilka dni będzie świętować swój dzień. Z tej okazji 6 marca wyjątkowe atrakcje dla pań przygotowały m.in. Nowe Bielawy w Toruniu. Nie zabraknie bezpłatnych upominków, konkursów i rabatów na zakupy!

Ponad połowę ludności w Polsce stanowią dziś kobiety. W jaki sposób docenić ich wyjątkowość? Taki plan ma Centrum Handlowe Nowe Bielawy, które już 6 marca zadba, by ten dzień miał odpowiednią oprawę.

W godzinach między 10:00 a 16:00 prowadzone będą tam konkursy z nagrodami, w których panie będą mogły zdobyć m.in. kosmetyki marki Ziaja oraz karty podarunkowe na dowolne zakupy w Nowych Bielawach o wartości 50 zł.

- W sobotę będziemy celebrować kobiecość, dlatego do udziału w wydarzeniu zapraszamy panie w każdym wieku. Przy okazji zakupów będzie można zdobyć upominki, które podkreślą naturalne piękno, ale również pozwolą się zrelaksować oraz odetchnąć od codziennych obowiązków. Zadbamy, by wszystkie kobiety poczuły się docenione i ważne - mówi Marta Drzewiecka, przedstawicielka Nowych Bielaw.

A co dla pań uwielbiających robić zakupy w atrakcyjnej cenie? Specjalnie na Dzień Kobiet sklepy na terenie Nowych Bielaw przygotowały dla klientek dedykowane oferty i rabaty na m.in. ubrania, dodatki czy kosmetyki. Okazji można szukać choćby w salonach z elegancką bielizną Esotiq, który przygotował obniżki rzędu 25% lub Change Lingerie, gdzie znajdziemy promocję 1+1.

Rabaty na wybrane produkty lub całe kolekcje dostępne będą także m.in. w sklepie Big Star, Quiosque, perfumerii Douglas, Ziaja, drogerii Rossmann oraz w punkcie Silcare. Wszystkie atrakcje czekać będą na kobiety na pasażu toruńskiego centrum handlowego przy sklepie Carrefour.

 

Autor artykułuRedakcja